Jan.01

یاتا – اپراتور هوشمند پست

یاتا – اپراتور هوشمند پست

Logo With Text Black

سلام

در این مطلب تصمیم گرفتم یاتا اپراتور هوشمند پست را به شما دوستان عزیز معرفی کنم.

یاتا چیست؟

یاتا در ریشه یونانی به معنی یوزپلنگ است که نماد سرعت، قدرت و دقت است. در ایران باستان مرد جنگی را یاتا و زن جنگی را یانا خطاب می کردند. یاتا در زبان ژاپنی به این معناست که کاری به طور کامل انجام داده شود.

خواستگاه شکل گیری یاتا

ایده ی ایجاد یک سامانه با هدف سرویس های نوین پستی و خدمت رسانی به مردم از شرکت پیک فرزانه پویان شروع شد و این شرکت با همین هدف در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد. این ایده به مرور زمان کامل تر و پخته شد. در سال ۹۳ یاتا با همکاری پست جمهوری اسلامی ایران و گروه سرمایه گذاری عظام شکل گرفت و راه اندازی شد.

خط مشی و اصول یاتا 

یاتا، شبکه ای اجتماعی- فرهنگی – تجاری است. در این شبکه به پیروان کلیه ادیان الهی، فرهنگ اصیل، آداب، زبان، تاریخ همه کشورهای جهان، احترام گذاشته می شود و انسان ها از هر نژاد، مسلک، قومیت و فرهنگی که باشند، محترم می باشند و هیچ کس، حق تضییع حقوق دیگری را ندارد. در یاتا، کاربران اعم از تامین کنندگان یا مشتریان، با هویت واقعی و صحیح شان شناسایی می گردند و لذا کاربران تایید هویت می گردند. یاتا، محیطی امن برای تعاملات اجتماعی – تجاری و فرهنگی شما است. در یاتا، برای استفاده گروه های سنی مختلف از سرویس های مختلف، خط مشی و اصول متفاوتی وجود دارد. ضمنا خط مشی و اصول استفاده از یاتا، در هر کشوری که یاتا مستقر می گردد، در تطابق با قوانین بالادست در آن کشور و تایید سازمان های ذیربط به روز رسانی خواهد گردید. احترام به قانون جاری هر کشور، مهمترین مرجع ما در یاتا برای تدوین و تعریف خط مشی ها و قوانین است. کمیته تدوین قوانین و خط مشی های یاتا مسئولیت این کار را به طور مستمر بر عهده دارد.

شبکه سازمانی یاتا 

یاتا از طریق همکاری با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به مرور در مراکز پستی و دفاتر خدمات پستی کلیه استان های کشور جمهوری اسلامی ایران استقرار خواهد یافت. همچنین یاتا از طریق همکاری با اتحادیه جهانی پست، به مرور در همه شهرهای جهان استقرار خواهد یافت. برای رفاه حال شما مشتریان عزیز تلاش بر این است که در تمامی نقاطی که نماینده یاتا مستقر می گردد، علاوه بر خدمات پستی، خدمات بسته بندی و چاپ نیز در همان مرکز یا نزدیکترین تامین کننده به آن مرکز ، ارائه گردد تا از این طریق بهترین، سریعترین، با کیفیت ترین و اقتصادی ترین سرویس را به شما ارائه دهیم. آسایش و رفاه شما مشتریان عزیز، مهمترین دغدغه ما در یاتا است و با تسهیل و تنوع خدمات پستی به شما است که یاتا به بودنش افتخار خواهد کرد.

خدمات یاتا

یاتا اپراتوری جدید و بسیار پیشرفته پستی برای ارائه طیف وسیعی از خدمات مدرن و در برخی موارد، خدمات بی نظیر و بدون مشابه پستی در کل جهان است. با توجه به برخورداری یاتا از حقوق دسترسی برای بهره برداری از بزرگترین شبکه توزیع پستی جهان، در یاتا علاوه بر ارائه خدمات پستی، خدمات تجارت الکترونیک، خدمات لجستیکی و نیز خدمات شهروند الکترونیک (خدمات عمومی دولت و بنگاه های اقتصادی) توسعه یافته است. یاتا در نوع خود یکی از بزرگترین شبکه های پستی، اجتماعی، فرهنگی و تجاری بر بستر صنعت پست است. خدمات پستی یاتا مبتنی بر پیشرفته ترین فناوری ها می باشند.

در یاتا مفهوم “پیام” و نیز روش ارسال پیام بین فرستنده و گیرنده، بسیار گسترده، متنوع و نا محدود است. پیام می تواند دارای محتوای شخصی، کاری، تبلیغاتی – بازاریابی، فرهنگی، اطلاع رسانی عمومی و انواع مصادیق دیگر باشد و گیرنده و فرستنده پیام، به روش های بسیار متنوعی مثلا الکترونیکی (SMS,Email,MMS,..) ، فیزیکی یا ترکیبی از چند روش، انواع پیام ها را مبادله خواهند نمود. در یاتا تمامی ابزارها و امکانات مورد نیاز برای طراحی انوع پیام ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات در حال اجرا 

اولین قسمت راه اندازی شده یاتا امکان خرید بر خط از فروشگاههای برتر دنیا از جمله Ebay است. شما در یاتا می توانید محصولات مد نظر خود را اعم از پوشاک، وسایل ورزشی و سرگرمی و … از کشورهای خارجی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بدون واسطه تهیه فرمایید. همچنین بازاریابی مستقیم با امکان دسترسی به بزرگترین و کاملترین دیتابیس پستی راه اندازی شده است و تامین کنندگان و صاحبان صنایع می توانند به راحتی مخاطبین هدف خود را از بین بیش از ۳۵۰۰ گروه شغلی انتخاب کنند و پیام خود را به آن ها منتقل نمایند.

سخن آخر: برای دیدن تمامی امکانات و سایر توضیحات میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

https://www.yaataa.ir/

Tags:
Share this Story:
  • facebook
  • twitter
  • gplus

About ReZa

Leave a comment